DHI (Direkt Hair Implantation) Saç Ekimi

DHI (Direkt Hair Implantation) Saç Ekimi, yaygın olarak kullanılan bir saç ekim tekniğidir.

Saç seyrekliği, saç çıkmaması ve buna benzer kellik problemleri yaşayan kişilerde erkek ve kadın olarak ayırt etmeksizin, DHI Saç Ekimi tekniği kullanılmaktadır.

DHI Saç Ekimi, diğer bir adıyla kalem tekniği olarak da bilinmektedir. Donör bölgeden toplanan greftler (saç kökleri) tek tek medikal kalemler sayesinde, istenilen bölgeye yerleştirilmektedir. Kısa sürede yapılabilen DHI saç ekimi aracılığıyla sağlıklı ve istenilen görüntüye kolay bir şekilde ulaşılmaktadır.

DHI yöntemiyle ense bölümünden tek tek toplanan saç kökleri ayıklanır ve implanterların içerisine yerleştirilir. Sonrasında özel kalemlerle kanal açılır ve saç kökleri kanalın içerisine yerleştirilir. Standart saç ekimlerinden farklı olarak choi adlı kalemler sayesinde işlem tek seferde gerçekleştirilebilmektedir.

Standart saç ekimi işlemlerinde seanslarla uygulamalar yapılırken DHI sisteminde choi isimli özel kalem sayesinde tek seferde istenilen bölgeye saç ekimleri gerçekleştirilir. Bu sayede süre açısından çok daha büyük bir avantaja sahip olunabilmektedir.

Bu saç ekim tekniğinin kendine özgü teknikleri, hastalara diğer tekniklerden çok daha gelişmiş bir teknoloji sunmaktadır. DHI tekniğinde kesi ya da dikiş kullanılmaz. Ayrıca kafa derisinde delik açılmaksızın saç greftlerinin ekilme fırsatı sunmaktadır.

DHI saç ekimi tekniği sayesinde hayat boyu kullanabilme ve garantili saç ekimi işlemi sağlanabilmektedir. Tek bir seansta tamamlanabilen bu teknikle daha doğal görünümlü ve yoğun saçlara sahip olmak mümkündür.

DHI tekniğinin uygulanmasındaki en belirgin fark ise saç ekim için geliştirilmiş olan özel bir kaleminin kullanılmasıdır. Bu sayede ekilen saç greftlerinin tutunma oranı da çok daha yüksek olmaktadır.

Ekilen köklerin açıları, DHI saç ekimi operasyonunda çok daha rahat bir şekilde belirlenebilmektedir. Saç ekimine ihtiyaç duyulan bölge çerçevesine, direkt olarak saç ekimi etkisi sağladığı için diğer kökler ve saç hücrelerine de zarar vermemektedir.

DHI saç ekim tekniğinde lokal anestezi uygulanır. Operasyonun ardından hastaya normal hayatına ara vermeksizin devam edebilme konforu sağlamaktadır.

Ayrıca saç köklerinin hızlı kuvvetlenmesi için hizmet sağladığımız PRP (Platelet Rich Plasma) saç tedavisini de önermekteyiz.

ND Hair Transplant Saç Ekim Kliniğinde, DHI saç ekimiyle istenilen görünüme kısa sürede, sağlıklı bir şekilde ulaşılabilmektedir.

ND Hair Transplant, uluslararası standartlarda hizmet veren bir saç ekim kliniğidir. ND Hair Transplant DHI (Direkt Hair Implantation) Saç Ekimi Fiyatları 2023 için bizi arayın…

ND Hair Transplant Saç Ekim Kliniğinde, alanında uzman hekimlerden oluşan kadrosu ile Safir FUE Saç Ekim, DHI Saç Ekim, Traşsız Saç Ekim, PRP (Platelet Rich Plasma) tedavileri başarıyla uygulanmaktadır. İşlemden işleme göre değişen ekim fiyatlarında en güncel ve doğru bilgiyi ancak detaylı analizden sonra öğrenebilirsiniz. Siz de DHI Saç ekimi yaptırmak istiyorsanız saç ekim kliniğimize başvurarak bizlere danışabilirsiniz.

Teklif Formu