Kaş Ekimi

Kaş bölgesinde oluşan seyrelmeler için FUE tekniği kullanılarak uygulanan ekim yöntemidir.

ND Hair Transplant saç ekim kliniğinde, kaş ekim operasyonu anatomik özelliklerin elverdiği ölçüde kaş açıları gözetilerek 1 ila 2 saat arasında tamamlanabilmektedir. Kaş ekimi sırasında lokal anestezi uygulaması yapılmaktadır.  Ekim yapılan bölgede işlemin ardından ufak kızarıklıklar olabilmektedir. Bu durum 1 – 2 hafta içerisinde kaybolmaktadır.

Kaş ekim uygulaması, kadınlar kadar erkekler tarafından da tercih edilmektedir. İnce ve seyrelmiş bölgelerin yoğunlaştırılması için oldukça fazla tercih edilen bir tedavi yönetimidir.

Ayrıca sizlere kaş ekimi operasyonu konusunda PRP tedavisi seçeneği ile de yardımcı olmaktayız.

Profesyonel kaş ekim operasyonu sonrasında beklenen sonuç, köklerde olumlu miktarda uzama görülmesidir. Hastalarımız, 7 ila 8 ay sonrasında ise tamamen doğal bir görünüme kavuşmaktadırlar.

Kaş ekim öncesinde ve sürecinde kaş şeklini ve kalınlığını belirlerken hastanın dilek ve görüşleri gözetilerek ekim yapılmaktadır.

FUE tekniği sayesinde ilk olarak nereden greft (saç kökü) alınabileceği konusunda analiz yapılır. İki kulak memesi arasından olumlu bir sonuç alınamaz ise greftler ense bölgesinden alınmaktadır. Alınan greftler kaş bölgesine açılan kanallara tek tek yerleştirilmekte, ekim sonrası doğal bir görüntü oluşmaktadır.

FUE tekniği ile beraber saç kökleri, belirlemiş olduğumuz bölgeden mikro motor yardımıyla alınmaktadır. Bu sayede greftlerin alınması ve kaş ekiminin gerçekleşmesinin ardından herhangi bir iz kalmamaktadır.

Doğru ekim, kaşların yapısı gereği estetik bakımından en önemli faktördür. Kaşların çıkış açılarının belirlenmesi ciddi uzmanlık gerektirmektedir. Güven duymadığınız yerlerde bu işlemi yaptırmaktan kaçınmalısınız. Aksi takdirde kaşların doğal açıları doğru ayarlanmazsa sizi rahatsız edecek bir görüntü ile karşılaşmanız kaçınılmaz bir durum olacaktır.

Kaş ekimi işlemlerinizi, konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ile ND Hair Transplant saç ekim kliniğinde tamamen hijyenik ortamda gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

ND Hair Transplant, uluslararası standartlarda hizmet veren bir saç ekim kliniğidir. ND Hair Transplant Kaş Ekimi Fiyatları 2023 için bizi arayın…

ND Hair Transplant Saç Ekim Kliniğinde, alanında uzman hekimlerden oluşan kadrosu ile Safir FUE Saç Ekim, DHI Saç Ekim, Traşsız Saç Ekim, PRP (Platelet Rich Plasma) tedavileri başarıyla uygulanmaktadır. İşlemden işleme göre değişen ekim fiyatlarında en güncel ve doğru bilgiyi ancak detaylı analizden sonra öğrenebilirsiniz. Siz de kaş ekimi yaptırmak istiyorsanız saç ekim kliniğimize başvurarak bizlere danışabilirsiniz. Siz de kaş ekimi yaptırmak istiyorsanız saç ekim kliniğimize başvurarak bizlere danışabilirsiniz.

Teklif Formu