Saç Ekiminde Ağrısız Anestezi

İğne korkusu olan kişiler için çözüm sunan ağrısız anestezi yöntemi ile iğne kullanmadan da uygulama yapılacak olan bölge lokal olarak uyuşturulabilmektedir.

ND Hair Transplant saç ekim kliniğinde, ağrısız anestezi uygulamasıyla saç ekimi 8 ila 10 saat arasında tamamlanabilmektedir.

Anestezi cihazının içinde bulunan anestezik ilaçlar, püskürtme tekniğiyle kafa derisinin altına enjekte edilmektedir. Bu sayede ağrısız saç ekimi kişiye psikolojik açıdan rahatlık ve konfor sağlamaktadır.

Klasik iğneli anesteziye göre, etki açısından hiçbir fark olmamakla birlikte, iğne korkusu olan hastalar için rahatlatıcı bir yöntem olmaktadır. Uyuşma açısından verilen ilaçlar aynı ve işlem olacak bölge lokal olarak aynı sürelerde uyuşturmaktadır.

Saç ekiminde uzmanlaşmış ekipler tarafından ağrısız ve iğnesiz olarak püskürtme tekniği ile uygulanmaktadır.

ND Hair Transplant, uluslararası standartlarda hizmet veren bir saç ekim kliniğidir. Saç ekiminde ağrısız anestezi fiyatları 2023 için bizi arayın…

ND Hair Transplant saç ekim kliniğinde, alanında uzman hekimlerden oluşan kadrosu ile Safir FUE Saç Ekim, DHI Saç Ekim, Traşsız Saç Ekim, PRP (Platelet Rich Plasma) tedavileri başarıyla uygulanmaktadır. İşlemden işleme göre değişen ekim fiyatlarında en güncel ve doğru bilgiyi ancak detaylı analizden sonra öğrenebilirsiniz. Siz de saç ekimi yaptırmak istiyorsanız saç ekim kliniğimize başvurarak bizlere danışabilirsiniz.

Teklif Formu